Forum II roku Filologii rosyjskiej i rosyjsko-ukraińskiej US

Ogłoszenie

PODCZAS LOGOWANIA PROSZĘ PODAĆ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ GRUPĘ W ZAKŁADCE: POLA DODATKOWE. Wszelkie pytania wysyłać na PW albo pisać na gg :) Aganiok

#1 2010-03-05 18:57:56

 Aganiok

Aganiok

7354108
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2010-02-15
Posty: 27
Punktów :   
Grupa: A

IMPREZA WYDZIALOWA

Wstępny termin to 25 marca (czwartek) bo do środy tj 10.03 musze dać odpowiedz.
Niestety koleś zaczyl sobie zaliczkę 300zl, zeby przyklepać termin. W tą zaliczkę wchodzą (2 warianty):

5zł od osoby - paluszki, chipsy na stole itp
10 zł od osoby - paluszki, chipsy na stole itp plus piwo
5 zł - tylko piwo.


Moje pytanie do Was jest następujące. Czy jesteście w stanie zapłacić za tą imprezę 5zł albo 10? Żeby sie odbyła wogole?? Jeszcze będe pytala w Uczelnianym Samorzadzie czy dadzą nam coś kasy. Od Dziekan na pewno nie dostanę... Ale pojde w poniedziałek zapytać. Chcialabym by to byla impreza organizowana przez Filologię Rosyjską bo filologia nasza na wydziale jest ZAWSZE na szarym koncu i nikt tego nie zmienia... a Szkoda. Jestem także w trakcie szukania sponsorów, ale jak ktoś ma jakieś znajomości cczy coś to piszcie!!! Na maksa to koles zawoła 500zł. Ale mamy w tym DJ'a, możemy zrobić sobie KARAOKE i co tam chcemy.

Napiszcie mi proszę Wasze opinie i ew na którą opcją jesteście itd? I czy jesteście w stanie pomóc w zorganizowaniu w sensie 5zł zaplacic. Jesli impreza by nam wyszła, to pewnie w przyszlym roku dostalibysmy kase od Pani Dziekan.

Czekam na odzew.


ps. Jakby co to kase bym zbierała w poniedziałek (jak nie zalatwie sponsorów ;/)


Zawsze znajdzie się odpowiednia filozofia do braku odwagi...

Offline

 

#2 2010-03-11 19:24:22

 Bukowska

Użytkownik

5597802
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2010-02-18
Posty: 12
Punktów :   
Imię i nazwisko: Kaśka Bukowska
Grupa: C

Re: IMPREZA WYDZIALOWA

No ja mogę zaoferować swoją pomoc w organizacji:D, tzrba zrobić jakieś palkaty na uczelni, żeby każdy wiedział, że jest ta impreza

Offline

 

#3 2010-03-11 21:05:37

 adasko

Użytkownik

4468508
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 2
Punktów :   
Imię i nazwisko: Adam Korabiewski
Grupa: C

Re: IMPREZA WYDZIALOWA

ja tez pomoge! ))

Offline

 

#4 2010-03-11 22:10:28

 Aganiok

Aganiok

7354108
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2010-02-15
Posty: 27
Punktów :   
Grupa: A

Re: IMPREZA WYDZIALOWA

No impreza się odbędzie. Wszelka pomoc BARDZO MILE WIDZIANA Więcej szczegółów na dniach


Zawsze znajdzie się odpowiednia filozofia do braku odwagi...

Offline

 

#5 2010-03-22 15:04:08

 Aganiok

Aganiok

7354108
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2010-02-15
Posty: 27
Punktów :   
Grupa: A

Re: IMPREZA WYDZIALOWA

Dzięki wszystkim za DUŻY odzew... Plakaty wiszą, jakby ktoś chciał jeszcze powiesić gdzieś to mówić bo jeszcze mam... Mam nadzieję, że chociaż frekwencja dopisze...


link do stronki:
http://www.kontrasty.szczecin.pl//infus … php?id=566


Zawsze znajdzie się odpowiednia filozofia do braku odwagi...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.san-andreas.pun.pl www.n-w-u-fed.pun.pl www.madrower.pun.pl www.louisiana.pun.pl www.rzeczpospolita.pun.pl